Reklam

Reklam

Softonic incelemesi

Bu uygulamayı kullanışlı hale getirmek için artık Office 365 aboneliği gerekli değildir

Microsoft'un Office paketini iOS'ta kullanmaktan memnuniyet duyuyorsanız, artık şirket için Word , Excel ve PowerPoint'i iPhone ve iPad için evrensel uygulamalar olarak piyasaya sürdüğü için endişelenmenize gerek yok.

Dokunmatik kontroller gerçekten iyi transfer

Düzenleme özelliklerine erişmek için daha önce bir Office 365 aboneliğine ihtiyaç duyulduğu her Office uygulaması artık ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak, daha gelişmiş bazı işlevler ücretsiz sürümde kilitlenir ve bunların kilidini açmak için premium abonelik gerekir.

Excel ile, uygulamanın kullanım alanları geniş. Farklı denklemlerle birbirine bağlı çok basit elektronik tabloları veya gelişmiş veri veritabanlarını oluşturabilirsiniz.

İPad için Microsoft Word'ün iOS'a ayarlı küçük bir sorunu olsa da, iPad için Excel, masaüstü uygulamasından neredeyse daha iyi çalışır. Kullanılacak çok sayıda farklı şablon içeren Excel, aynı temel işlevlere sahiptir ve yalnızca görevleri tamamlamak için dokunmatik kontroller kullanır.

Sütun veya satırlardan hareket etmek basit bir dokunuş alır ve denklemler oluşturmak için sütunları birleştirmek oldukça basittir. Bankacılık için bir elektronik tablo hazırlamak gibi temel fonksiyonlar çok kolay olacaktır. Çoklu tabakalar üzerinde çoklu denklemleri ele alan daha gelişmiş bir Excel, biraz daha zorlu olabilir.

İOS için Word gibi, iOS için Excel sıfırdan bir e-tablo oluşturmaya da hitap etmiyor. Yeni bilgi eklemek için bir düzenleme aracı olarak daha iyi kullanılır . İşi hızlı bir şekilde halletmek için harika bir araçtır, ancak muhtemelen iş için çeyreklik bir bozulmaya başlamak için en iyi yol değildir.

Kullanımı kolay, ancak ustalaşmaya zaman alacak

Bu dokunmatik sürümü ile Microsoft, tüm önemli işlevleri uygulamanın üstünde tuttu. Excel ayrıca özellikle yatay modda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Portre içinde kullanmak çok fazla bilgi gizler.

Bilgi eklemek kolaydır, sadece girmek istediğiniz alana dokunun ve klavye açılır. Excel, masaüstü sürümünden daha kolay olan donma panellerini bile destekler.

İOS 8'iniz varsa, iCloud dahil olmak üzere çeşitli bulut depolama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz . Burada işinizi açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz; birden çok makine ve cihaz arasında hareket ediyorsanız kullanışlı bir ekleme yapabilirsiniz.

Excel uygulamasının standart sürümü eklentilere izin vermezken, iOS 8.2 veya daha yeni bir sürüme sahip olan iPad kullanıcıları, uygulamanın işlevselliğini artırmak ve verimliliği artırmak için bunları yükleyebilir.

Genel olarak, uygulama masaüstü sürümü ile karşılaştırıldığında biraz basitleştirilmiş , ancak kullanmak için büyük miktarda formül dahil olmak üzere tüm ana özellikleri destekler.

İOS için en iyi elektronik tablo aracı?

İOS için Microsoft Excel, verileri işlemek için gereken tüm araçları içerir ve dokunmatik kontroller gerçekten iyi çalışır. Rahat kullanıcı için, Excel gerekli bir uygulama olmayabilir, ancak sürekli olarak Excel'i kullanmak zorunda olan gelişmiş kullanıcı uygulamayı çok yararlı bulacaktır.

AVANTAJLAR

  • İPad için güçlü ve özelleştirilmiş
  • Tüm ana araçları içerir
  • OneDrive ile senkronize et
  • Hem rahat hem de ileri kullanıcı için

DEZAVANTAJLAR

  • Portre modu işe yaramaz

Diğer platformlarda da bulunmaktadır

Program diğer dillerde mevcutturMicrosoft Excel hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Microsoft Excel denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!


Reklam

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz. Burada sunulan ürünlerden herhangi birine tıklamanız veya herhangi birini satın almanız durumunda, Softonic referans ücreti alabilir.