Reklam

Reklam

Softonic incelemesi

Microsoft Excel, Mac için her zamankinden daha iyi

ÖNEMLİ NOT: Microsoft Excel 2011 ücretsiz deneme sürümü artık mevcut değil. Bu programın İndirme düğmesi sizi Microsoft Excel 2016 sayfasına yönlendirecektir.

Mac için Microsoft Excel 2011, dünyadaki en popüler elektronik tablo uygulamasının en son sürümüdür ve şimdi çok daha iyi OS X entegrasyonu eklenmiştir.

Microsoft Excel 2011, Microsoft Office 2011'in bir parçasıdır ve daha hızlı bir OS X stili arayüzü, birçok yeni şablon ve yeni paylaşım seçeneği içeren Office 2008'den bu yana bir yenileme gerçekleştirilmiştir. Ayrıca artık Microsoft Office'i Bulut ile bütünleştiren Office 365'in bir parçası.

En büyük yenilik, Şerit'in Microsoft Excel 2011'e girmesiydi, bu da belgelerinizi daha kolay gezinip düzenlemeyi ve Windows sürümü ile uyumlu hale getiriyor. Ayrıca, arama belgelerini Mac'inizde daha kolay hale getirmek için spot ışığı da desteklenmektedir.

Tüm eski özellikler, gelişmiş filtreleme ve veri analizi ile Excel'i bu kadar güçlü bir araç haline getiren birkaç tane daha kullanışlı analiz seçeneği içeriyor. Ayrıca, yeni Excel'in önceki sürümlerden çok daha açık kaynaklara sahip olduğunu fark edeceksiniz - CPU kaynaklarınızda neredeyse hiç bir alan bırakmıyor. Son olarak, SkyDrive ve SharePoint ile entegrasyon sayesinde belgeler üzerinde paylaşım ve işbirliği yapmak daha kolay hale geldi. Ancak, şu anda Microsoft Excel 2011'in yalnızca 32-bit bir sürümü olduğunu unutmayın.

Microsoft Excel 2011, OS X'in tüm avantajlarından yararlanan ünlü elektronik tablo aracının çok geliştirilmiş bir sürümüdür.

AVANTAJLAR

  • Çok daha iyi OS X entegrasyonu
  • SkyDrive ve SharePoint ile Entegrasyon
  • Çok sayıda yeni ve ilginç şablon
  • Şerit ve Spot Işığı Entegrasyonu
  • Belge paylaşımı ve işbirliği çok gelişmiş
  • Office 365 ile entegre

DEZAVANTAJLAR

  • 64 bit desteklemiyor

Diğer platformlarda da bulunmaktadır

Program diğer dillerde mevcutturMicrosoft Excel hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Microsoft Excel denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!


Reklam

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz. Burada sunulan ürünlerden herhangi birine tıklamanız veya herhangi birini satın almanız durumunda, Softonic referans ücreti alabilir.